Slide 1
Hakkımızda

Firmamız ,Sektörde ki faaliyetlerine 1998 yıllında Ankara da başlamıştır. Kurulduğu dönemde Ankara Etimesgutta hizmet veren firmamız,2019 yılı itibari ile Ankara'nın, Sanayi ve Ticaret merkezi olan OSTİM OSB 'deki adresinde faaliyetinde devam etmektedir.Gelişen sanayi ile birlikte,sektördeki teknolojik yenilikleri takip eden firmamız, 27 yıllık tecrübe birikiminin sonucu, bizi tercih eden müşterilerimize verdiğimiz güvenin, sevincini yaşıyoruz.Samimiyet,Güven,Prensip ve Düzgün çalışma ahlakına önem veren firmamız, sektörde herzaman yerini korumayı başarmış, gerek resmi, gerek özel sektörde, imza atmış olduğu tüm projeleri, başarı ile teslim etmenin gururunu yaşamaktadır.

Su Sondajı ( Rotary & Çamurlu )
Havalı Sondaj ( Köpüklü )
Jeotermal Sondaj
Gözlem Kuyuları
Jeofizik etüt
Hidro Jeoloji
Zemin İyileştirme
Drenaj Kuyuları
Keson Kuyuları
Kuyu Geliştirme
Mini Forekazık
Baraj Sondajları
Gölet Sondajları
Termik Santral Sondajları
Hidro Elektirik Santral Sondajları
Köprü Ayakları
Baraj Kurutmaları
Tünel Havalandırma Bacaları
Baca Sondajları ve Kuyu Ruhsatları
Mühendislik ve Danışmanlık
Hidrofor Satış & Servis
Sondaj Boruları
Sondaj Malzemeleri Alış ve Satış

Başkent Jeotermal Sondaj, Tüm işlerinizi anahtar teslim olarak yapan,tecrübeli bir ekibe sahip, işinde profesyonelliğe önem veren bir firmadır. "Suya İhtiyac Duyulan Türkiye'nin Her Bölgesin de Hizmet vermekteyiz." " 20 cm den 80 cm Çaplara ve max 1200 m'ye kadar Derin Sondaj kuyuları yapabilen donanıma sahiptir."

Sondaj Maaliyetli ve Zahmetli bir iştir.. Yatırımlarınızın, Yapacağınız Masraflarınızın değerli olan Zaman ve Emeğinizi boşa harcamamanız için bizleri aramaktan çekinmeyiniz.

Sondaj Teknik, Tecrübe ,Yetenek ve Profesyonellik İsteyen bir iştir. Bu bilinç ve şuur ile makina parkurumuz güçlü ve kapasiteli makinalardan oluşmaktadır. Sondaj işleriniz deneyimli DSİ belgeli Sondörlerimizce yapılmaktadır. Başkent Sondaj hiç bir şekilde işini şansa bırakmaz, İşini garanti olarak yaparak müşterilerine tam güven verir. "Önceliğimiz İNSAN" olan bir İŞ AHLAK'ı anlayışıyla çalışmaya gayret gösteriyoruz. Personellerimizin, iş sağlığı ve can güvenliği bizim için İnsana verilen değer olarak son derece önem taşımaktadır.Başkent Sondaj olarak, Doğaya ve çevreye karşı son derece titiz, duyarlı olmaya çaba sarfediyoruz. Önce kendimize, sonra yapmış olduğumuz işe güveniyoruz.Bu nedenle Sondaj kuyularımıza 5 YIL GARANTİ verek, yapmış olduğumuz işin arkasın da durmanın taahütünü veriyoruz. Bu Taahüdü bizi tercih eden tüm müşterilerimize ayırt etmeksizin vermekteyiz..Referanslarımızdan herhangi birine bizleri sorabilir, teyit edebilirsiniz. Amacımız Profesyonel bir İş çıkartmaktır. Profesyonel yapılan her işin aynı zaman da müşteri memnuniyeti olduğunun bilincin de ve farkında olan bir firmayız. Tüm Müşterilerimize ; Bizlere olan itimatlarından ve katmış oldukları değerlerden ötürü teşekkür eder..İş hayatların da başarılarının devamlılığını dileriz..Bizleri Tercih etmek isteyen Yeni müşterilerimizi de referanslarımız arasında görmekten onur duyarız..

Saygılarımızla... "Su Her şeyin Özü'dür "

Slide 1
ADRES
Merkez Ofis : Ostim Osb Mahallesi 1230/1. Sk. No: 46
Yenimahalle/ ANKARA - TÜRKİYE
İLETİŞİM
info@baskentsondaj.com.tr